петок, јули 19, 2019

Избор на уредникот

Доделени решенијата на стипендистите од Општина Делчево

Учениците и студентите од Делчево кои ќе добиваат стипендии од Општина Делчево за учебната 2018/2019 година денеска ги добија решенијата од Општина Делчево. Годинава, вкупно 12 средношколци кои аплицираа...

Повеќе

Делчево

Македонија

Свет

Крвава секс забава: Криминалците упаднале на прославата на познатиот измамник, брутално убиен вратарот на клубот

Вратарот, избоден на новогодишната вечер, умрел штитејќи ги богатите клиенти на забавата на самопрогласениот аристократ, лордот “Брз Еди” Девенпорт. Самопрогласениот...

Повеќе

Спорт

Делчево

Спорт

JKreativ - Multi-Layered Parallax Multi Purpose Theme

Latest Post

Страна 1 од 378 12378